cz en de

Allvet ▪ Vladimír Vetiška

Jsme firma působící na trhu od roku 1993, kdy jsme začínali servisem osobních automobilů a výrobou bezpečnostních dveří. Velkým mezníkem se stal rok 1996, kdy jsme začali spravovat vozový park firmě Coca-Cola. Servis nákladních vozidel Volvo a Mercedes, hliníkových nástaveb Hackney a osobních automobilů se tak stalo hlavním předmětem naší činnosti. Tuto dlouhodobou spolupráci jsme v roce 2000 rozšířili o projekt "Vánoční kamion Coca-Cola", který se každoročně snažíme zlepšovat a tím i zpestřovat zábavu nejen těm nejmenším, ale i dospělým. Od roku 2006 se tak s naším propagačním kamionem podílíme jako doprovod na letních festivalech Rock for People, Cosmic Trip a dalších, přičemž snaha o zlepšení se promítla i v této oblasti. Ta vyvrcholila rokem 2008, kdy náš tehdy nový, unikátní koncertní kamion aka "Coca-Cola stage" nejednou dokázal konkurovat hlavním pódiím na festivalech typu O2 Sázava fest, Jam Rock Óčko, Votvírák a na Zavíráku jsme zaujali stage hlavní. Vystoupení si tak v našem kamionu mohly užít skupiny typu Pražský výběr II, Sunshine, Skyline, Yaz Alexander, Krucipüsk, Bow wave, Švihadlo, Tleskač a mnoho dalších.

Tato dlouhodobá a stále se rozvíjející spolupráce nám dává jakousi útěchu v tom, že se snažíme svou práci dělat rychle a zároveň kvalitně, za účelem splnit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Snažíme se držet hesla "nic není nemožné" čili všechno je možné, proto věříme, že i Vám pomůžeme nalézt odpovědi na všechny Vaše dotazy.Tak například..

Rádi byste uspořádali efektivní firemní prezentaci, koncertní turné, či jiné, zábavou nabyté vystoupení po celé republice a nevíte jak?

Chcete se přidat ke světovým výrobcům nápojů, kteří využívají pro rozvoz unikátní systém nástaveb Hackney?

Hledáte způsob, jak mít celý vozový park, včetně veškerých nákladů na jeho provoz, plně pod on-line kontrolou z pohodlí vaší kanceláře?

Hledáte kvalitní servis pro Vaše nákladní automobily Volvo či Mercedes?

Také je Vám nepříjemné sedat v zimě do promrzlého auta?

Máme pro Vás řešení !