cz en de

Prezentační a koncertní kamiony

Americký tahač Fleightliner, ale především jeho unikátní návěs s výklopnou boční stěnou, je ideálním prostorem pro pořádání nejrůznějších akcí. Krásným příkladem je projekt "Vánoční kamion Coca-Cola", který v průběhu prosince 2008 dopřával radost dětem i dospělým v Čechách a na Slovensku. Za zmínku stojí i jeho působení aka "Coca-Cola stage" na letních festivalech O2 Sázava fest, Jam Rock Óčko, Votvírák a mnoha dalších, kde chvílemi konkuroval jak v kvalitě účinkujících interpretů, tak i v počtu návštěvníků.

kamion IIkamion I


...koncerty...promoakce...módní přehlídky...semináře...výstavy...


Chcete být každý den na jiném místě? Žádný problém! Nemáte konkrétní představy o provedení celé akce? Nevadí! Zpracujeme a navrhneme realizační, architektonická a technická řešení speciálně pro Vás. Navíc zařídíme, aby se kvalifikovaný personál o celý průběh postaral.

Interiér návěsu lze nejrůzněji upravovat přímo na míru jakémukoliv projektu a mezi další možnosti patří mimo jiné i několik verzí přídavného podia. A co víc, zvenčí nabízí návěs neuvěřitelných 95 m2 reklamních ploch včetně prosvětleného zadního čela a možnosti dalšího venkovního osvětlení.

Další z mnoha předností kamionu je jen pár minut příprav po příjezdu na místo. Celý bok návěsu se během několika vteřin vyklopí nahoru pomocí hydraulických válců, čímž vznikne střecha před pódiem, kde je k dispozici světelná rampa. Pak už jen stačí přistavit schody, zapnout vlastní elektrocentrálu a vše může pohodlně začít. Bezhlučný výkon 22kVA / 42kVA Vám s přehledem a bez jakýchkoliv výkyvů zvládne pokrýt veškerou spotřebu elektrické energie.

Pro dlouhodobé projekty lze například celý kamion přelakovat do požadované barvy, vyrobit nové pódium, či pouze upravit to stávající.. Těch možností je skutečně mnoho a i v tomto ohledu jsme k Vám naprosto otevření.

Stále váháte? Vždyť taková reklama se nedá přehlédnout! Dokáže přilákat tisíce diváků denně
a věřte, že to máme vyzkoušené.


kamion I kamion II fotogalerie