cz en de

CarNet ▪ jak to funguje

Jednotka CarNet ve vozidle nepřetržitě snímá polohu vozidla (GPS – Globální Poziční Systém) a je schopna tuto polohu okamžitě odesílat na centrální systém (GPS Centrum). Interval odesílání polohy lze nastavit. V případě, že není možné uskutečnit spojení, uchovávají se informace o poloze v paměti jednotky a k jejich odeslání dojde ihned po sestavení spojení. Jednotka je osazena vstupy a výstupy pro napojení na některé elektrické okruhy automobilu, jako jsou zapalování, alarm, imobilizér, atd. Uživatelský přepínač slouží k indikaci provozního stavu vozidla. U firemních vozidel k rozlišení Firemní / Soukromá jízda, u privátních vozidel Povolená/Nepovolená.

carnet 1 carnet 2 carnet 3

Programový modul CarNet Klient zobrazuje grafickou podobou jednotlivé trasy včetně aktuálních sledovaných parametrů (okamžitou polohu a rychlost vozidel, průměrnou rychlost, trasu ujetou za zvolený časový úsek, provozní stav vozidla, atd.) Všechny uvedené informace jsou uloženy v lokální databázi a lze je kdykoliv prohlížet. Samozřejmostí je generování knihy jízd. V případě odcizení vozidla je možné službu CarNet využít k jeho dohledání. Díky výstupům jednotky CarNet je možné při napojení na imobilizér vozidlo vzdáleně deaktivovat.

Demo internetové aplikace

Zde vám nabízíme možnost vyzkoušet si testovací verzi služby CarNet. S pomocí přednastavených hodnot si můžete prohlédnou prostředí softwaru CarNet, vyzkoušet si práci s mapami, prohlédnout si parametry jízd a další statistické údaje, včetně tvorby knihy jízd.

číslo zákazníka: demo
uživatelské jméno: demo
heslo: demo
vstupte